Hráč plával v zelených rádioaktívnych bažinách štvrtého Falloutu vyše 30 hodín: Čo tam objavil?

Hráč plával v zelených rádioaktívnych bažinách štvrtého Falloutu vyše 30 hodín: Čo tam objavil?

 

Zaujímalo vás niekedy, čo sa ukrýva v hlbokých a hlavne zdraviu nebezpečných vodách Fallout 4? Jedného z hráčov, Lavonicusa, to zaujímalo až natoľko, že ich skúmaním strávil zopár desiatok herného času.

Lavonicus sa rozhodol podľahnúť zvedavosti a vydať sa na nevídané dobrodružstvo s cieľom preskúmať celý oceán v hre. Pre hráčov sa to môže zdať nemožné a zbytočné, pretože kontakt s vodou v hre prináša negatívne efekty a v najhorších prípadoch môže nakoniec vyvolať až smrť, no to hráča neodradilo. Investoval drahocenné body do tých správnych atribútov a prieskum sa mohol začať. Výsledkom je táto mapa, na ktorej vidno, čo nám zelené vody doteraz len skrývali.

Pre niekoho to nemusí byť veľa, ale pár pokladov je vždy viac než nič. Konkrétne ide o rôzne truhlice, power armor, no v zásade nič prevratné, žiadne špeciálne predmety, a ani easter eggy. Na druhej strane sa ale v oceáne skrývajú rôzne zaujímavé oblasti, ktoré by mohli byť v budúcnosti využité pre nejaké podmorské DLC. Zelené značky na mape predstavujú skryté predmety, červené zaujímavé miesta. Videozoznam síce vyzdvihuje to najzaujímavejšie, no ak chcete vidieť všetko, pozrite si tento 113 obrázkový album.

Zdroj: VG247, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk