Pozrite si obrázky z Eclipse, nádhernej sci-fi hry pripravovanej pre PlayStation VR

Pozrite si obrázky z Eclipse, nádhernej sci-fi hry pripravovanej pre PlayStation VR

 

Štúdio White Elk oznámilo, že pracuje na novej sci-fi prieskumnej hre s pohľadom prvej osoby. Aby nás na tento titul navnadilo, vydalo aj prvé obrázky, ktoré vyzerajú naozaj dobre.

Príbeh začína prebudením sa na cudzej planéte po núdzovom pristáti a vašou úlohou je nájsť svet "posiaty zvyškami civilizácie". Hráči tak budú preskúmať snové prostredie počas toho, ako sa budú snažiť odhaliť mysteriózny príbeh mimozemského sveta.

Celú hru sledujete z vnútra vášho vesmírneho obleku, ktorý vám poskytuje ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Na začiatku sa hráči stretnú s tzv. "Artifactom", čo je nadprirodzená relikvia pozostávajúca z biologickej a technickej zložky. Tento artefakt vám umožní ovládať elementy prírodného sveta a komunikovať so starovekou technológiou.

"Jadrom tejto myšlienky je to, že príroda je spojením," povedal Jonathan Hawkins, dizajnér hry. "VR nám dovolilo posunúť túto myšlienku na novú úroveň. Príbeh planéty je vyrozprávaný prostredníctvom jej prostredia a vašou interakciou s jej kreatúrami. Virtuálnym prenesením vás do tohto sveta vám VR prináša pocit, akoby ste tam skutočne boli," dodal Hawkins.

Keďže je hra iba v počiatočnom štádiu vývoja, dátum vydania zatiaľ nebol stanovený. Niekoľko šťastlivcov, ktorí sa zúčastnia akcie PlayStation Experience v San Franciscu, bude mať možnosť vyskúšať si jej demo.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk