Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde spolu s companion aplikáciou

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde spolu s companion aplikáciou

Pomaly sa stáva trendom, že takmer každý titul dnes vychádza aj s nejakou formou mobilnej, companion aplikácie. Niektoré su fajn a reálne pomôžu, iné sú zas úplne zbytočné a nudné. Metal Gear Solid V: The Pantom Pain nebude výnimkou.

Ak ste hrali Ground Zeroes, nejakú tu základnú verziu, ktorej obdobu uvidíme aj pri Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ste si už vyskúšali. Companion aplikácie sa dočkáme v deň vydania titulu, teda 1. septembra, no bude fungovať iba s PS4, Xbox One a PS3 verziami hry, takže majitelia PC a Xbox 360 verzií majú smolu.

Ako obvykle budete môcť aplikáciu využiť ako druhú obrazovku pre prepojenie s hrou, kde vám bude bežať živá mapa vášho okolia, čo umožní plynulejšie hranie bez nutnosti pozastavovania hry pri navigovaní prostredím.

V aplikácii budete môcť tiež počúvať už získané kazetové pásky a hudbu, a hoci to nie je oficiálne potvrdené, je možné že ponúkne možnosti manažovania misií pre vašich vojakov, vývoja technológií vo vašej základni či aj jej samotné upravovanie.

 

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk