Čo majú spoločné Hitman, Mad Max, Batman a Ghost Warrior 3? Nové obrázky!

Čo majú spoločné Hitman, Mad Max, Batman a Ghost Warrior 3? Nové obrázky!

Nie, nechystá sa žiaden veľký crossover týchto sérií, to sme si len dovolili spojiť ich do súhrnného článku.

Hitman

◊ 8. december 2015 (PC, PS4, XONE)

Nový Hitman prichádza ako veľká open world hra s nelineárnym postupom, kde bude len na nás samotných, koho zabijeme, v akom poradí a akými prostriedkami. Trailer prekvapil výrazne omladenou "47čkou", ktorú už tradične posiela Diana na rôzne misie naprieč celým svetom.

Bližšie detaily o novom Hitmanovi boli prezentované na E3, dočítať sa o nich môžete dozvedieť v našom článku Hitman predstavuje prvé gameplay zábery sľubujúc veľký sandboxový svet.

Mad Max

◊ 4. september 2015 (PC, PS4, XONE)

Šialený Max úšpešne brázdi súčasné kiná vďaka režisérovi Frankovi Millerovi, ktorý sa vrátil v životnej forme. Bude ale taká dobrá aj chystaná hra? Videá vyzerajú sľubne a sľubne vyzerajú aj najnovšie screeny, ktorými tvorcovia prezentujú rôzne súčasti hry ako nadupané káry, púštnatú pustinu, hlavných nepriateľov, akčné sekvencie a súbojový systém. Škoda len, že niektoré screeny sú prekvapivo v nízkom rozlíšení.

Prečítajte si naše dojmy z hry v článku Mad Max - preview, ktorý pre vás prichystal šéfredaktor Dominik Farkaš.

Batman: Arkham Knight

◊ 23. jún 2015 (PC, PS4, XONE)

Posledná Batman hra Arkham série príde už len o niečo menej ako týždeň, a ak ste doteraz stále váhali, čo ísť do hry alebo nie, možno vás presvedčí najnovšia hŕba obrázkov, jedna z posledných pred samotným vydaním. Akrham Knight si zachováva tradičnú ponurú atmosféru Gotham City. Obrázky zachytávajú akciu, krásny batmobil, vylepšený detektívny mód a hutnú upršanú atmosféru.

Sniper: Ghost Warrior 3

◊ 2016 (PC, PS4, XONE)

Spoločnosť CI Interactive zverejňujú prvýkrát zábery z ich kvalitatívne rozporuplnej akčnej stealth série Sniper: Ghost Warrior. Tretí diel sa bude odohrávť v období Studenej vojny, počas ktorej hrozila nukleárna vojna medzi USA a Ruskom. Najväčší rozdiel oproti predchádzajúcim hrám série bude ten, že v tretej časti budeme mať viacero možností ako vyriešiť konfliktné situácie.

Zdroj: Dark Side of Gaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk