Rag Doll Kung Fu Fists Of Plastic RECENZIA PS3

 

Rag Doll dorazil na konzolu PS3 a rozhodne prináša čosi odlišné, čosi, čo vytŕča z davu. Za touto hrou totiž stojí hlavný dizajnér hry Little Big Planet Mark Healy, a akési duchovné prepojenie medzi oboma jeho hrami je citeľné už po prvej minúte hrania. Fyzika postavičiek je značne podobná LBPlanet, či už visia na rímse, narazia do prekážky, či len tak skáču z jednej plošinky na druhú. Proste kto hral LBP, bude v tejto hre ako doma.

{gallery}recenzie/ragdoll/1{/gallery}

No fajn, ale aká je vlastne náplň hry? Úprimne povedané, nie je to bohviečo. Hra obsahuje osem levelov, ako King Of The Hill, kde stojíte na vrchole kopca a snažíte sa držať nepriateľa od tela. V Capture The Fish musíte hádzať rybu do vedra zatiaľ čo bojujete a v takom Sharpshooter musíte za určitý čas zahádzať terč čo najväčším množstvom shurikenov. Všetky úrovne sa snažia priniesť odlišný spôsob zábavy a viacmenej sa to aj podarilo. Po odomknutí všetkých úrovní sa vám sprístupní možnosť hrať kooperatívne vo štvorici, ale bohužiaľ len offline, na online mód si buď budeme musieť počkať, no je možné že sa ho možno ani vôbec nedočkáme.

 {gallery}recenzie/ragdoll/2{/gallery}

Rag Doll je príjemne hrateľný titul, ktorý navyše využíva Sixasis. Naučíte sa predvádzať množstvo pohybov a útokov, ktoré efektne zdevastujú nepriateľa. Presne ako LBPlanet, aj Rag Doll vyčarí krásnu grafiku s detailne vymodelovanými postavičkami a peknými pozadiami, všetko samozrejme v totálnej plynulosti. Aj soundtrack ladený Kung-Fu štýlom si zaslúži veľkú pochvalu.Rag Doll je akýsi Kung Fu mód famóznej Little Big Planet. Je zábavný, dokonca veľmi zábavný, škoda len, že sa nedá hrať online, pretože tých osem úrovní zdoláte pomerne skoro. Som zvedavý na ďalšie takéto malé úlety :)

{gallery}recenzie/ragdoll/3{/gallery}

Verdikt: Taká víkendová zábavka, ktorá nielenže dobre vyzerá ale sa aj skvelo hrá. Kung-Fu je proste stále in.

 

{metascore url=http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/ragdollkungfufistsofplastic/}

{tab=PLUSY}


skvelá zábava
pekná štýlová grafika
soundtrack
veľa pohybov, hmatov
ovládanie

{tab=MÍNUSY}


len osem levelov
chýbajúca online hra

{tab=HOTNOTENIE}

75%
80%

{tab=Žáner}
akčná arkáda

{tab=Výrobca}
Tarsier Studios

{tab=Vydavateľ}
SONY

{tab=Spolupráca}

Hru na recenzovanie poskytla spoločnosť:
CENEGA

{/tabs}

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk