Takto mohol vyzerať exkluzívny titul Silent Hill pre Playstation 3, ktorý nikdy nevyšiel

Takto mohol vyzerať exkluzívny titul Silent Hill pre Playstation 3, ktorý nikdy nevyšiel

 

Bohužiaľ, z času na čas sa stáva, že príbeh niektorých projektov skončí veľmi smutne, ako to napríklad bolo v prípade tohto titulu. PlayStation 3 mohol mať svoj exkluzívny Silent Hill titul, no nakoniec sa od neho upustilo.

Srdcia nám v redakcii plačú, keď vidíme, aké zaujímavé tituly sa nám mohli dostať do rúk, no kvôli neznámym dôvodom nikdy neuzreli svetlo herného sveta. Presne to sa stalo s projektom, ktorý bol ponúknutý spoločnosti Konami, no tú nejako nezaujal. Tvorcovia sa rozhodli urobiť zopár zmien v príbehu a vydávali to pod názvom Broken Covenant, ktorý mal byť epizodickým titulom.

Bohužiaľ, ani na druhý pokus sa hre nedostalo dostatok pozornosti a zostalo po nej iba gameplay video, ktoré nájdete na konci článku. V tomto videu môžete sledovať príbeh Hectora Santosa, ktorý cestuje z El Pasa do záhadného mesta v Arizne, pretože ho tam volá jeho neter a žiada od neho pomoc. Ak môžete vo videu vidieť, prostredie je presne také mysteriózne a tajomné, až z toho behá mráz po chrbte. Presne tak, ako sme boli zvyknutí v klasických Silent Hill hrách. Vychutnajte si tak tieto zábery hry, ktorá sa, bohužiaľ, nikdy nemohla predviesť v plnej paráde. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk