GTA V naďalej valcuje predaje. Dočkáme sa DLC?

GTA V naďalej valcuje predaje. Dočkáme sa DLC?

 

Od vydania GTA V na staré konzoly už uplynul nejaký ten piatok. Len tri dni po vydaní v roku 2013 zarobila svojmu tvorcovi, firme Rockstar, astronomickú miliardu dolárov. A hoci každému bolo jasné, že s príchodom hry na nové konzoly a PC sa tieto čísla ešte zvýšia, jej súčasné predaje sú dychberúce.

Take-Two, materská firma Rockstar-u, najnovšie zverejnila svoju finančnú správu, z ktorej vyplýva, že  hra už vyexpandovala do obchodov takmer 52 miliónov kópií a stále je žiadaná. Iste, niekto by mohol namietnuť, že vyexpandované kusy neznamenajú automaticky aj predané. Avšak je nutné si uvedomiť, že toto číslo nezahŕňa digitálne verzie hry a že tie len na PC tvoria 75 % predajov. Dokument ďalej prezradil, že aj ich dalšiemu titulu sa darilo - strieľačka Evolve má na konte úctyhodných 2,5 milióna predaných kusov. 

Napriek fenomenálnemu úspechu však Rockstar akosi podozrivo zatĺka príbehové DLC, na ktoré sme už u nich zvyknutí. Pritom o rozšírení príbehovej časti hry sami hovorili ešte pred jej vydaním a navyše tieto rozšírenia malo doteraz každé GTA. Podľa slov Take-Two sa však máme tešiť na prichádzajúcu E3, a teda nás možno čaká ohlásenie DLC práve tam. Dokonca sa šíria zvesti o možnom ohlásení Mafie 3, čo by mňa osobne nesmierne potešilo. Nuž, musíme to ešte necelý mesiac vydržať. 

Zdroj:  metro.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk