Tearaway - Preview

Na minuloročnom Gamescome (áno, v roku 2012) nás počas tlačovej konferencie spoločnosť Sony zaujala prezentáciou jedného titulu. Volá sa Tearaway a je úplne iný ako všetky ostatné hry pre Vitu. Je viac papierový, šikovne využíva rozšírenú realitu a dotykové vlastnosti konzoly, ktoré v prípade väčšiny titulov iba zbytočne otravujú.

 

Invizimals: The Alliance - Preview

Kto by nepoznal japonské príšery, ktoré pred viac ako 10 rokmi dominovali raňajšiemu detskému vysielaniu. Pokémoni boli (a sú) veľkým fenoménom, ktorý bol úspešný aj na trhu videohier. Na koncepte rôznorodých potvor, ktoré obývajú virtuálny svet, sa snaží vybudovať úspech aj Sony. Séria Invizimals sa pôvodne objavila na platforme PSP, teraz sa vracia s lákavou kombináciou PS3 + VITA.

 

Killzone: Mercenary - Preview

Jednou z hlavných funkcií Vity, ktorá sa neustále prepierala v marketingových správach, sú dva analógové joysticky, s ktorými sa dajú plnohodnotne hrať FPS-ky. Napodiv, plnohodnotných FPS je na Vite ako šafranu. Po až Quake-ovsky old schoolovom Resistance: Burning Skies a totálne "zmršenom" CoD: Black Ops Declassified sa na Vitu valí Killzone: Mercenary s cieľom všetko napraviť.

 

Soul Sacrifice - Preview

Nech si už o hernej konzole Play Station Vita myslíte čokoľvek, pravdepodobne ani Sony samotné nie je spokojné s predajnými číslami tohto zariadenia. Situáciu možno zlepší nová hra Soul Sacrifice, vďaka ktorej Vita predala viac kusov ako Nintendo 3DS.

 

Sly Cooper: Thieves in Time - Preview

Plnohodnotný diel Sly Coopera sme nevideli už od čias PS2. Iste, na PS3 vyšla HD kolekcia The Sly Trilogy, ale na skutočne nové dobrodružstvo sme museli čakať vyše sedem rokov. Ale nezúfajte, s naším mývalom to vyzerá viac než sľubne!

 

Little Big Planet - Preview

Ešte pred uvedením PS Vita na trh bolo všetkým jasné, že táto platforma bude životodarnou pôdou pre sériu LittleBigPlanet. Dotykový displej a zadný touchpad si vyslovene žiadali prítomnosť Sackboya. Nebude trvať dlho, kým sa ho dočkáme, takže poďme sa spolu pozrieť na to, čo nové so sebou prinesie.

 

Resistance: Burning Skies - Preview

V koži Toma Rileyho, požiarnika z New Yorku, budete môcť zažiť prvý útok Chiméry očami bežného občana. Nový, osobný príbeh, atmosféra studenej vojny a poctivá sci-fi strieľačka – aj to je charakteristické pre prvú, dvomi analógmi ovládanú, handheldovú FPS.

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk