Ak neviete čo s peniazmi, tak si môžete kúpiť PS Vita za 20 000$

Ak neviete čo s peniazmi, tak si môžete kúpiť PS Vita za 20 000$

 

Jediný exkluzívny kus sa totiž dostal na eBay.

Ešte v roku 2016 sa na Youtube objavilo video z údajného prototypu vysúvacej konzoly PS Vita, ktorú Sony plánovalo vydať, no následne odstrihlo podporu handheldu a nechalo ho vykrvácať a zomrieť.

Malo ísť o konzolu na štýl PSP Go a aj keď sa na trh nikdy nedostala, nejakému šikovnému človeku sa k nej podarilo dostať.

A teraz ho môžete získať aj vy. Stáť vás bude „iba“ 20 000$, pretože pôvodný majiteľ ju predáva na eBay. Na tejto konzole je popri vysúvacom mechanizme zvláštne napríklad to, že namiesto Sony pamäťových kariet v tejto konzole môžete použiť klasické SD karty. Ide navyše o vývojársku verziu handheldu, nakoľko umožňuje HDMI výstup a funguje na verzii firmvéru 0.990. Nanešťastie táto verzia handheldu nemá ani zabudovanú batériu, takže vlastne ani nemôže fungovať ako handheld.

Ak sa však rozhodnete pre kúpu tohto zariadenia, dostanete okrem tejto exkluzívnej verzii Vity aj SD kartu, ktorá obsahuje vývojárske dokumenty, adaptér, aby konzola mohla fungovať a taktiež aj prototyp LAN adaptéra.

Ak si tento prototyp chcete kúpiť, môžete tak spraviť na stránke eBay. 

Zdroj: eBay

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk