Valkyria Revolution vyjde koncom júna

Valkyria Revolution vyjde koncom júna

 

Zároveň s ohlásením dátumu vydania sme dostali aj nový teaser trailer.

Valkyria Revolution, nový diel vynikajúcej série Valkyria, dorazí do Európy už toto leto, konkrétne 30. júna.

Revolution nie je priame pokračovanie predchádzajúcich troch dielov Valkyria Chronicles, ale ide o spinoff odohrávajúci sa v novom univerze, ktoré však bude tematicky podobné predchádzajúcim dielom. Znova sa tak všetko bude točiť okolo vzácneho ragnitu, mocných Valkýr a obrany proti obrovskému Impériu. Tento krát budeme však namiesto neutrálnej stredoeurópskej Gallie bojovať v Jutlande, hernej obdobe Turecka.

Veľkou zmenou si prešiel bojový systém. Hybrid ťahového a akčného boja predchádzajúcich dielov bol vymenený za rýchlejší, ale stále strategicky zameraný súbojový systém. Uvidíme, ako dopadne táto zmena, keďže jedinečný systém boja bol hlavným lákadlom série. Upokojujúce je, že v Japonsku, kde hra vyšla už v januári, bola hodnotená celkom kladne. Portál Famitsu jej napríklad udelil 32 bodov zo 40.

Valkyria Revolution vyjde na PS4 a Xbox One vo fyzickej aj digitálnej podobe a bude sa dať stiahnuť aj na PS Vitu. K predobjednávkam fyzických kópií hry bude pribalené aj CD so soundtrackom. Vydanie na PC zatiaľ nebolo potvrdené.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk