HTC Vive predstavuje nový bundle s očakávaným Fallout 4 VR

HTC Vive predstavuje nový bundle s očakávaným Fallout 4 VR

 

HTC dnes predstavilo nový hardvérový bundle HTC Vive s najočakávanejšou VR hrou súčasnosti - Fallout 4 VR.

Všetci, ktorí si od dnešného dňa zakúpia HTC Vive na vive.com alebo u Alza.cz, získajú bezplatne kód v hodnote 59.99 EUR k stiahnutiu titulu Fallout 4 VR, ktorý si budú môcť zahrať už 12. decembra. Fallout 4 je legendárne post-apokalyptické dobrodružstvo od tvorcov Bethesda Game Studios a je držiteľom viac ako 200 "Best Of" ocenení vrátane DICE a BAFTA Game of the Year a najnovšie tiež držiteľ ocenenia "Best Virtual Reality Game" z Gamescom 2017, ktoré konečne prichádza do VR. Fallout 4 VR obsahuje kompletný herný zážitok s úplne novou bojovou, remeselnou a budovateľskou filozofiou plne prispôsobenou virtuálnej realite.

Fallout 4 VR je najviac očakávaným VR titulom týchto Vianoc a tím herných vývojárov Bethesta Game Studios dodržiava sľub a prináša rovnako rozsiahly svet, ktorý bol k videniu v pôvodnej hre a súčasne ťaží maximum z pohlcujúceho využitia virtuálnej reality v izbovom meradle, ktoré HTC Vive ponúka, pre dych berúci zážitok v pustatine. Hra s takmer nekonečným obsahom, stovkami lokácií, postáv a úloh, ktorá bude plne hrateľná vo VR, je niečo, čo sme chceli priniesť VR hernej komunite. Teraz sme nadšení, že túto hru poskytneme novým majiteľom Vive a tešíme sa na spustenie hry vo Vive v decembri.

Joel Breton, generálny riaditeľ Vive Studios

Fallout 4 VR je ohodnotený vekovým ratingom PEGI 18 a používatelia musia byť 18 a viac rokov, aby mohli herný kľúč získať.

Zdroj: HTC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk