PREVIEW: Poľnohospodárstvo po výbuchu atómovej bomby v hre Atomicrops

PREVIEW: Poľnohospodárstvo po výbuchu atómovej bomby v hre Atomicrops

Ak máte radi rogue-like a -lite hry, ste na správnej adrese! Predstavte si, že by sa niekedy stretli postavičky zo Stardew Valley a Nuclear Throne a mali by potomkov. Atomicrops by bolo to, čo by vzniklo. Tu ich však predbehli tvorcovia štúdia Bird Bath Games a vydavateľstvo Raw Fury, ktorí nám teraz pod sloganom „Farm, marry, kill!“ (voľný preklad „Farmárči, ožeň/vydaj sa, zabíjaj!“) prinášajú skvelú rogue-lite hru, ktorú sme do redakcie dostali na vyskúšanie.

Life is Strange 2 – Preview

Life is Strange 2 – Preview

Druhá séria Life is Strange síce na svojej ceste za slávou učinila len prvý krok, no ťarbavosť, s akou dopadla noha Dontnodu na hráčske hlavy, bude hru sprevádzať minimálne po druhú epizódu. Problémom nie je ani tak to, že by Epizóda 1 nebola dobrá – ona, jednoducho, len nie je dostatočne dobrá. Viac v preview.

Insurgency: Sandstorm - Preview

Insurgency: Sandstorm - Preview

Pokračovanie úspešnej a veľmi pozitívne hodnotenej indie akcie Insurgency z roku 2014 má svoj dátum vydania doslova za rohom a brány prvej otvorenej bety, ktorú vývojári pomenovali jednoducho Beta 1, sa otvorili práve tento víkend.

Unavowed - Preview

Unavowed - Preview

Kráľovské herné žánre to v súčasnosti majú ťažké. Nielenže musia čeliť masívnemu nezáujmu väčšiny moderných hráčov, ktorí v hrách prevažne len hľadajú rýchlu zábavku na krátkodobé rozptýlenie, ale musia sa taktiež brániť rôznym trendom súčasných hier, aby v celej záplave na vlas podobných žánrov nestratili identitu a unikátnosť.

The Crew 2 - Preview

The Crew 2 - Preview

Čo dostanete, keď skombinujete prvky GTA V, Forza Horizon 3 a Grid 2? Ako už môže nadpis článku prezradiť, správnou odpoveďou je pretekársky titul The Crew 2. Uzavreté beta testovanie, ktoré sa odohralo na prelome mája a júna, ukázalo takmer dokončenú hru, ktorá prekvapila, potešila a určite si zaslúži pozornosť aj po kompletnom vydaní. Ako ale The Crew 2 zatiaľ vyzerá, na čo sa môžu hráči tešiť a aké pocity z hrania vzbudzuje? To, samozrejme, nájdete v riadkoch nižšie.

Kingdom Come: Deliverance - Prvé dojmy

Kingdom Come: Deliverance - Prvé dojmy

Bolo to, akoby som sa vrátil v čase. Akoby som sa znovu ocitol v dobe, v ktorej kraľovali hry ako Hidden & Dangerous, Mafia, Operace Flashpoint či Vietcong. Tá nostalgia ma držala prikovaného ku kreslu a nechcela ma pustiť. Nemožno sa však čudovať, keďže po siedmich rokoch čakania sa konečne začali plniť sny. Tie sa nesplnili len vývojárom, (najmä Danielovi Vávrovi), ale aj nám, hráčom. Na pulty obchodov sa totiž dostáva stredoveké RPG Kingdom Come: Deliverance, prvotina českého štúdia Warhorse Studios.

Sea of Thieves - Preview

Sea of Thieves - Preview

Pirátskych hier je vo svete ako šafranu. Ak aj nejakú nájdete, nie vždy je dobrá. Predstavte si však, že teraz môžete ovládať vlastnú loď, vykopávať poklady, napádať iných pirátov, a to všetko online s hráčmi z celého sveta. Zdá sa vám to ako sen? Nie, to je Sea of Thieves!

Escape from Tarkov (BETA) - Preview

Escape from Tarkov (BETA) - Preview

Hre Escape from Tarkov sa na našom webe venujeme pomerne často. Táto ambiciózna prvotina ruského štúdia Battlestate Games na seba strháva čoraz väčšiu pozornosť. Výnimkou nie je ani nedávno spustená uzatvorená beta, ktorej sa budeme venovať v nasledujúcich riadkoch. Pohodlne sa usaďte, prichádza niečo veľké!

Quake Champions - Preview

Quake Champions - Preview

Staré herné série zažívajú opäť svoj veľký návrat. Prednedávnom sme tu mali Doom, od ktorého si veľa hráčov sľubovalo neobyčajný herný zážitok, no dočkali sme sa aj „remasteru“ Starcraftu. Tentoraz tu máme starého otca všetkých online FPS hier – Quake-a v novom kabáte a v predbežnom prístupe. Má Quake Champions na to, aby sa opäť pozviechal a ukázal všetkým, ako sa to má v online svete robiť?

Project Cars 2 - Preview

Project Cars 2 - Preview

Už od dôb, keď sa po obrazovke preháňalo pár pixelovaných kociek, ktoré sa na pretekárske autá či motorky ani len neponášali, cez herné pecky ako Need for Speed II SE či Colin McRae Rally, priťahovali pretekárske hry pozornosť nejedného hráča. S tempom, akým postupujú technológie v posledných rokoch, prichádza stále viac titulov, ktoré sa približujú k vizuálnej dokonalosti. Autá už nevyzerajú iba ako zhluky blokov pripomínajúce svoje reálne predlohy len z diaľky, trate bývajú prenesené do virtuálneho sveta s milimetrovou presnosťou a diváci na tribúnach už nie sú iba 2D tapetou.

Escape from Tarkov - Preview

Escape from Tarkov - Preview

Mali ste niekedy pocit, že na trhu je málo akčných simulácií, ktoré vsádzajú skôr na realistickosť ako na arkádový štýl hrania? Nudia vás klasické akčné hry, v ktorých len bezducho strieľate a kropíte nekonečným počtom nábojov svojich nepriateľov? Tak potom ste už museli počuť o pripravovanom titule Escape from Tarkov. Ak vám chýbajú takéto typy hier a Operation Flashpoint je už pre vás archaicky titul, určite si prečítajte naše preview na túto hru, ktorá už teraz vyzerá famózne, a to je iba v alfa verzii.

Film Zaklínač: Tajomstvo Tatier - preview

Film Zaklínač: Tajomstvo Tatier - preview

Fanúšikovia Sapkowského kníh aj hier od CD Projektu isto zajasajú, keďže vďaka spolupráci Poľskej Televízie Warszawa, Gamesite.sk a RTVS sa črtá nádej na koprodukčný film s tematikou doteraz nespracovaných kapitol z osudu Bieleho Vlka.

Escape from Tarkov (ALFA) - PREVIEW

Escape from Tarkov (ALFA) - PREVIEW

Pred časom sme vás informovali, že štúdio Battlestate Games, ktoré stojí za nádejným projektom Escape from Tarkov, spustilo v rámci vývoja ich hry program emisárov. A keďže sme jeho súčasťou, testujeme rannú verziu hry a prinášame vám exkluzívne preview, kde si priblížime príbehové pozadie a pár zaujímavostí, o ktorých ste pravdepodobne vôbec netušili.

Sniper: Ghost Warrior 3 – Preview

Sniper: Ghost Warrior 3 – Preview

Pamätáte si ešte na Sniper: Ghost Warrior 2 (2013)? Že nie? Ani sa nečudujem, pretože predchádzajúci diel tejto série bola obyčajná podpriemerná hra, ktorá síce mohla kvôli svojmu zaujímavému názvu a štýlu zarezonovať v ušiach hráčov, ale veľkú dieru do sveta videohier neurobila. No pred pár dňami sa nám do redakcie dostala betaverzia najnovšieho pokračovania – Sniper: Ghost Warrior 3. A ako dopadlo tretie pokračovanie tejto hry v preview? Bude mať na to, aby prekonala svojho predchodcu a konečne sa vymanila z nemastnej-neslanej zóny, v ktorej sa doteraz táto séria nachádzala?

For Honor - Preview

For Honor - Preview

Moje prvé hodiny strávené vo For Honor boli nemilosrdné a brutálne. Často som mal po neúspešnom dueli mnoho nezodpovedaných otázok, ako napríklad: „Prečo som práve dostal sekerou do čela? A čo môžem nabudúce spraviť preto, aby som tomu predišiel?“ A hoci som mal pocit, že väčšina mojich sokov boli omnoho lepší než ja, keď sa mi podarilo mojich oponentov pokoriť, dostavil sa pocit dobre odvedenej práce a šikovne zvládnutej taktiky.

Steep - Preview

Steep - Preview

Hoci je len november, všetci už tušíme, že zima sa nezadržateľne blíži. Teplomer postupne ukazuje menej stupňov a snehová pokrývka nás sem-tam ráno dokáže (ne)príjemne prekvapiť (najmä ak nemáme prezuté zimné pneumatiky). No so zimou prichádza aj to, na čo väčšina z vás čaká celý rok – zimné športy. Snowboard či lyže sa každým rokom tešia čoraz väčšej popularite. Vývojári z Ubisoftu tento trend zachytili, a tak sa rozhodli, že prinesú na herné obrazovky to, po čom hráči v takomto období túžia – hru Steep.

For Honor (ALFA) – PREVIEW

For Honor (ALFA) – PREVIEW

Spoločnosť Ubisoft v roku 2015 na akcii Electronic Entertainment Expo vyrukovala s ohlásením zaujímavej hry s názvom For Honor a okamžite medzi hráčmi vzbudila o tento titul veľký záujem. Prvá ukážka zaujala predovšetkým svojím technickým spracovaním a nezvyčajným zasadením, keď sa na jednom mieste stretávajú rôzne kultúry bojovníkov, konkrétne rytieri, Vikingovia a nechýba ani zastúpenie z radov samurajov.

Battlefield 1 BETA - Preview

Battlefield 1 BETA - Preview

Určite si všetci veľmi dobre pamätáte prvý nadupaný trailer, ktorý nám oznamoval príchod nového Battlefieldu. Návrat historických bojov sľuboval vytúžený posun ku koreňom Battlefieldu a taktiež odklon od bežných štandardov dnešných FPS akcií. EA a DICE nám sľúbili otvorený beta test na všetkých platformách, čo dodržali, a niekoľko dní strávených v Sinajskej púšti nám priblížilo, čo môžeme od najnovšieho Battlefieldu očakávať. Poďme si to teda priblížiť.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk