Nová Amnesia príde na budúci rok a prinesie jednu veľkú zmenu

Nová Amnesia príde na budúci rok a prinesie jednu veľkú zmenu

 

Na viac detailov si musíme počkať.

Štúdio Frictional Games oznámilo štvrtý diel hororovej série Amnesia: The Bunker, ktorý je zároveň treťou Amnesia hrou od tohto štúdia. Podľa štúdia sa dočkáme zážitku, ktorý zavedie hráčov na... „prechádzku neosvetleným bunkrom z 1. svetovej vojny v koži francúzskeho vojaka, ktorého trápi amnézia a prenasleduje ho nadpozemská bytosť.“

Hlavným rozdielom medzi touto hrou a predchádzajúcimi Amnesia hrami bude fakt, že The Bunker ponúkne aj súbojový systém a dá hráčom do rúk zbrane. Taktiež údajne ponúkne väčší svet na preskúmavanie v „semi-open world“ formáte.

„Keď sú všetci mŕtvi, dochádzajú prídely a v hlavni pištole zostáva už len jeden náboj, je len na vás, aby ste sa postavili tiesnivým hrôzam Bunkra a dostali sa von živí. Amnesia: Bunker v polootvorenom svete nabáda hráča k skúmaniu a experimentovaniu, pričom na prekonanie hroziacich hrôz použije rozum a všetky nástroje, ktoré má k dispozícii. Hráči pocítia stresujúce množstvo moci vo svojich rukách.

„Každé rozhodnutie zmení výsledok toho, ako hra reaguje v dôsledku vykonaných volieb. Tento nový zvrat v hrateľnosti dodáva hre novú hĺbku a neustále napätie a núti hráčov vytvárať nové strategické cesty pri každom hraní."

Hry sa dočkáme na PC a konzoly v marci 2023 a hra príde aj do predplatného Xbox Game Pass.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk