Vydania The Witcher Remake sa len tak skoro nedočkáme

Vydania The Witcher Remake sa len tak skoro nedočkáme

 

Ďalšia časť puzzle.

Po poslednej informácii o tom, že remake prvého Zaklínača sa bude odohrávať v otvorenom svete sa dozvedáme aj ďalšiu drobnosť o pripravovanej prerábke tejto hry. Generálny riaditeľ spoločnosti CDPR Adam Kiciński prezradil v Q&A týkajúceho sa najnovšieho finančného reportu, že vydanie The Witcher Remake plánujú až po projekte Polaris, teda The Witcher 4.

The Witcher Remake bude podľa slov riaditeľa z veľkej časti založený na technológiách a nástrojoch použitých v projekte Polaris a bude sa vyvíjať paralelne s ním, resp., ako náhle bude Polaris vydaný, začne sa s dokončovaním remaku. Aby ste mali približnú predstavu o aký časový horizont ide, tak na základe informácií od CDPR predpokladáme, že štvrté pokračovanie Zaklínača by mohlo prísť najskôr o 4 roky. 

Kiciński hovorí v hádankách aj o ďalšom pripravovanom projekte s kódovým označením Sirius, ktorý má na starosti štúdio The Molasses Flood. Zatiaľ o ňom vieme len toľko, že bude previazaný s univerzom The Witcher. Kiciński bol však aj k tejto téme veľmi zdržanlivý a hovorí, že zatiaľ nemôže prezradiť o aký typ hry pôjde a ani to, aký bude mať rozsah. Momentálne sa sústredia na to, aby sa pripravili na správny moment, kedy projekt predstavia hráčom, pretože je vraj veľmi rozdielny od toho, čo doposiaľ vydali a musia si byť istí tým, že ho hráči pochopia, nech už tým myslí čokoľvek.

Zdroj: Wcctech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk