Chystanou EA Marvel hrou je údajne Iron Man
Fáma

Chystanou EA Marvel hrou je údajne Iron Man

 

Od vydania sme však ešte ďaleko.

Je celkom jasné, že EA sa vývoj licencovaných hier v poslednej dobe celkom zapáčil. A nie je sa čo čudovať – úspech Star Wars Jedi: Fallen Order bol totiž masívny a nakoľko svoje brány na poskytovanie licencií otvoril aj Marvel, tak EA skočilo po príležitosti.

Nedávno sme vás informovali o tom, že nové štúdio EA pracuje na príbehovej hre v otvorenom svete, ktorá čerpá z licencie Black Panther. Na tejto hre pracuje nové štúdio EA, ktoré vzniklo v meste Seattle a ktoré vedie bývalý šéf štúdia Monolith (Shadow of Mordor) Kevin Stephens. Tam však spojenie Marvelu a EA nekončí.

Insider Nick Baker totiž v novej edícii Xbox Era podcastu prezradil, že EA má vo vývoji aj Iron Man hru. Čo je asi dokonalé spojenie vzhľadom na to, že Anthem od BioWare bol často prirovnávaný k Iron Manovi a zo vďaka tomu, že po hernom svete sa lietalo v podobnom obleku. (čas 1:35:00)

Baker dodal, že túto informáciu si overil o dvoch ďalších insiderov, Jeffa Grubba a Toma Hendersona a obaja mu ju potvrdili. Zároveň však prezradil, že projekt je tak skorom štádiu vývoja, že sa môže pokojne stať, že sa nikdy nedočká ohlásenia a ani vydania.

Bohužiaľ však nevieme, aké štúdio na projekte pracuje. EA však nemá až tak masívne množstvo dostupných štúdií a preto by bolo celkom logickou voľbou štúdio EA Motive, ktoré v súčasnosti dokončuje remake Dead Space. Štúdio totiž vyvíjalo aj iný projekt pod názvom Project Gaia, ktorý však bol po piatich rokoch vývoja zrušený ešte začiatkom minulého roka.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk