Battlefield 2042 dostal masívny update s úpravou mapy a bradami

Battlefield 2042 dostal masívny update s úpravou mapy a bradami

 

Málo toho nie je.

Battlefield 2042 pokračuje v ceste k tomu, aby sa z nej stala plne funkčná a zábavná hra a dôležitý krok urobili vývojári dnes, keď vydali update s označením 1.2. A aj keď ten neprináša množstvo nového obsahu, tak masívne zlepšuje to, čo sa už v hre nachádza.

Najväčšou zmenou v update je mapa Kaleidoscope, ktorá sa dočkala kompletného prepracovania. Na mapu bolo umiestnené množstvo krytia, zmeny sa dočkali umiestnenia vlajok a celkovo bolo zlepšené „plynutie“ zápasov na mape. Okrem toho dostal Kaleidoscope novú Forward Operating Base a ďalšiu vežu a prepracovaný bol aj terén aby „narušoval línie sledovania a umožnil pechote pohybovať sa efektívnejšie po mape.“

Prepracovania sa dočkali aj špecialisti. DICE si totiž konečne uvedomilo, že byť vo vojne nemá veľmi dôvodov na farebnosť a smiech a preto sa tieto hrateľné postavy dočkali vizuálnych úprav, aby boli viac „drsné a ovplyvnené vojnou.“ V praxi to znamená, že mnohým narástla brada...

Konečne sme sa dočkali aj hráčskych profilov priamo v hre, ktoré ukážu postup medzi jednotlivými hodnosťami a výkon pri zápasoch a taktiež aj K/D, počet zabití, úmrtí, asistencií, oživení atď. Skrátka niečo, čo bolo v minulosti v sérii štandardom.

Vývojári taktiež opravili aim assist systém, opravili masívne množstvo bugov a vylepšili viacero aspektov hrania. Špecialisti sa dočkali balansových úprav.

Update je už dostupný pre hráčov na všetkých platformách.

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk