Pripravovaný Skate bude nakoniec free-to-play hra s mikrotransakciami

Pripravovaný Skate bude nakoniec free-to-play hra s mikrotransakciami

 

Troška desu na záver dňa.

Ako pozerám, tak pozerám, no stále tam je napísané, free-to-play a mikrotransakcie. Nedá sa to zmazať, nedá sa to nevidieť, nedá sa to nijako odstrániť. Hm, až nadobúdam pocit, že to EA s tým vyhlásením myslí skutočne vážne. Myslí, že? Veru, myslí...

Nový prírastok obľúbenej a dlho prehliadanej série Skate, ktorá bola svojho času veľkým rivalom Tony Hawka, bude free-to-play hrou s dodatočnou monetizáciou v podobe mikrotransakcií. Túto informáciu priniesli tvorcovia vo svojom vývojárskom videodenníčku The Board Room (video nižšie).

Skate vyjde na PC, starých a súčasných konzolách a pripravuje sa aj verzia pre smartfóny. Vývojári vysvetľujú, že názov Skate neobsahuje povestnú 4, teda Skate 4, z iného dôvodu, než sme si mysleli. Pôvodne sme si mysleli, že je to kvôli reštartu série, avšak skutočnosť je iná. Tvorcovia ju tak nazvali preto, aby sme si nemysleli, že ide o pokračovanie pôvodnej série. Skate bude hra pre všetkých a bude to hra, ktorú a teraz sa prosím podržte, pretože prichádza to "najlepšie", budú podporovať roky dopredu. Teda klasické support for years to come. Vývojári nechcú, aby ste dostali hru, ktorú prejdete a finito, chcú, aby ste sa k nej neustále vracali a objavovali nové veci.

Čo sa týka mikrotransakcií, vývojári sa dušujú, že pôjde len o kozmetické veci a nemáme sa báť spoplatneného obsahu, ktorý by ovplyvňoval hrateľnosť. Má ísť o systém podobný tomu z Apex Legends.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk