Sony sa púšťa do herných periférií, predstavuje hernú značku Inzone

Sony sa púšťa do herných periférií, predstavuje hernú značku Inzone

 

Zatiaľ monitory a headsety.

Spoločnosti Sony rozširuje svoju ponuku herných periférií aj mimo PlayStation divíziu a púšťa sa do novej hernej značky s názvom Inzone. S dôrazom na kompatibilitu s konzolou PlayStation a samozrejme s použiteľnosťou aj na PC a inými platformami. Momentálne máme predstavené dva monitory a tri headsety.

Inzone Gaming monitor

K dispozícii budú dva 27 palcové monitory, ktoré ponúknu 4K a 1080p rozlíšenie. Drahší monitor s označením M9 bude 4K/144MHz a druhý model M3 ponúkne 1080p/240Hz. Pri oboch monitoroch je samozrejmosť 1ms odozva. Tešiť sa môžete na IPS display s podsvietením s local dimmingom s 96 zónami. Nechýba podpora HDR 600 pri modely M9, respektíve HDR 400 pri M3.

Monitory budú podporovať funkciu ALLM, čiže sa dokážu automaticky prepnúť do herného režimu, ktorý ponúkne nízku odozvu.

  • Inzone Gaming monitor M9 - dorazí s cenovkou 1099 eur, počítajte s 2x HDMI 2.1 konektivitou
  • Inzone Gaming monitor M3 - je zatiaľ bez ceny, dorazí v priebehu roka - tu sa očakáva cenovka okolo 500€

Inzone Gaming headset

Tieto tri headsety ponúknu podporu 360 stupňového spatial zvuku a nebude chýbať ani podpora Tempest 3D zvuku na PlayStation 5. Pri PC si môžete vychutnať kvalitnejší priestorový zvuk, ktorý bol kompletne prepracovaný. Dvojitý vonkajší senzor vám cez ANC zabezpečí tlmenie okolitého hluku. Pri návrhu sa zamerali na lokalizáciu zvukov, kde zapracovali zvýraznenie jemných zvukov - táto funkcia bude kooperovať s vlastnou PC aplikáciou, ktorá bude akýmsi HUBom pre všetky Inzone zariadenia.

  • Inzone Gaming headset H9 - cena 300 eur - 32 hodinová výdrž, Bluetooth pripojenie, podpora ANC a nebude chýbať ani podsvietenie
  • Inzone Gaming headset H7 - cena 270 eur - 40 hodinová výdrž, Bluetooth pripojenie, bez podsvietenia
  • Inzone Gaming headset H7 -  cena 100 eur - pripojenie výlučne káblom

Na záver pridávame video, ktoré prezentuje obe zariadenia. 

Zdroj: sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk