Akčná klasika Slave Zero z roku 1999 dostáva nové pokračovanie!

Akčná klasika Slave Zero z roku 1999 dostáva nové pokračovanie!

 

Nečakajte ale hony za krásnou 3D grafikou. Slave Zero totiž z 3D prechádza do 2D.

Možno sú medzi vami pamätníci, ktorí si pred 23 rokmi na svoje PC nainštalovali rýchlu mecha akciu Slave Zero, a možno o nej počujete prvýkrát práve dnes. Nič to nemení na tom, že oba skupiny si budú môcť zahrať priame pokračovanie nazvané Slave Zero X. Hra je momentálne vo vývoji na PC, PS4, PS5, XONE, XSERIES a Nintendo Switch so zatiaľ nedefinovaným dátumom vydania.

Slave Zero X prinesie 2D štýl hrateľnosti s 3D grafikou v pozadí. Súdiac podľa videa, bude to o dosť rýchlejšia hra než predchodca, k tomu viac zameraná na súboje z blízka. V podstate pôjde o hack and slash hru zasadenú do sveta Slave Zero, teda do megalomanského retrocyberpunkového mesta Megacity S1-9. Grafika, aj keď štýlovo pozmenená, si stále zachováva tú príjemnú atmosféru 90tkových 3D hier, respektíve atmosféru grafiky pôvodnej hry.

Hra bude obsahovať príbehový mód, tréninogový mód a taktiež Bloody Palace mód (nech to už znamená čokoľvek), ktorý sa odomkne po prejdení hry. Tvorcovia sľubujú masívne levely, z ktorých niektoré budú doslova labyrinty.

Zdroj: Ziggurat

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk