eFootball 2022 je pokračujúcou katastrofou

eFootball 2022 je pokračujúcou katastrofou

 

 Ďalšie odklady.

Stávka na free-to-play live service hru Konami zjavne nevyšla. Chyba však nebola v koncepte hry eFootball ale vo výslednom produkte, ktorý sa zaradil medzi najhoršie hodnotené hry minulého roka. A aj keď situácia je vďaka vydaniu verzie 1.0 v apríli oveľa lepšia, tak stále to má od ideálu ďaleko, čo naznačuje aj počet hráčov hry na Steame.

Asi najhoršie na celej situácii je však to, že sľúbený kalendár pridávania nových funkcií ostal nenaplnený a herné módy a prvky, ktoré už mali v hre byť dávno sa tam stále nenachádzajú. A lepšie to tak skoro nebude.

Vývojári totiž na sociálnej sieti Twitter ozrejmili, kedy môžeme očakávať nové vylepšenia hry a môžeme sa pripraviť na mesiace čakania.

Lobby Match, ktorý umožní hráčom vytvárať online „miestnosti“ a hrať zápasy s vytvorenými Dream Teams príde do hry až po lete 2022. Zvýšenie počtu tímov, ktoré môžu byť súčasťou líg príde do hry až koncom roka 2022 a Master League príde do hry až v roku 2023.

Cross-play medzi konzolami a PC príde počas zimy 2022, rozšírené možnosti úprav taktiež počas tohto obdobia.

Navyše, vývojári neprezradili, kedy môžeme očakávať príchod online co-opu a pridanie ďalších módov, ktoré boli v predchádzajúcich Pro Evolution Soccer hrách štandardom.

Určite nemôžeme povedať, že by komunita z tohto kalendára bola nadšená a je otázne, či tieto vylepšenia ešte bude mať kto hrať.

Zdroj: Twitter
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk