Štúdiu CD Projekt RED leakli dialógy z chystanej expanzie Cyberpunk 2077

Štúdiu CD Projekt RED leakli dialógy z chystanej expanzie Cyberpunk 2077

 

A tie odhaľujú veľa.

CD Projekt RED po nutných opravách hry Cyberpunk 2077 v súčasnosti chystá veľkú platenú expanziu, ktorá má priniesť nové misie, novú oblasť a nové príbehy. A aj keď na oficiálne odhalenie expanzie si ešte chvíľu počkáme, tak mnohé sme sa o expanzii dozvedeli neoficiálne vďaka leaku.

Na internete sa totiž objavil súbor, ktorý obsahuje kompletné dialógy z plánovanej expanzie a ten pochopiteľne odhalil množstvo základných informácií o expanzii. Podľa pôvodcu leaku sa tento súbor objavil v súboroch s hrou po vydaní posledného patchu. Ak máte záujem preskúmať si celý leak, tak odkaz nájdete tuto.

My si tu len zhrnieme základné poznatky o expanzii, nakoľko nechceme zachádzať do spojlerov. Podľa týchto základných informácií bude expanzia nasledovať príbeh postavy Songbird a odohrávať sa bude v Combat Zone. Ide o oblasť Pacifica regiónu, ktorá je v súčasnej hlavnej hre Cyberpunk 2077 neprístupná. Expanzia by mala obsahovať sedem hlavných misií a počas ich priebehu navštívime Sports Dome.

Medzi ďalšie zaujímavé poznatky zaradzujeme aj fakt, že expanzia má veľmi málo dialógov s Johnnym Silverhandom a taktiež aj fakt, že záver expanzie ovplyvní aj vyvrcholenie hlavnej príbehovej línie zo základnej hry.

Vydanie expanzie očakávame v roku 2023.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk