Fall Guys konečne doskáču aj na ďalšie platformy a prechádza na free-to-play

Fall Guys konečne doskáču aj na ďalšie platformy a prechádza na free-to-play

 

Fall Guys v zelenom a červenom.

Už sú to skoro dva roky, čo svojou nevinnou existenciou farebná skákačka Fall Guys zatienila všetky iné hry. Teda nevinnou do doby, pokým ste si hru nezapli, pretože vo svojom jadre je plná súťaživcov, ktorí dokážu byť naozaj zákerní. Poďme ale k veci.

Včera sme sa dočkali ohlásenia, že po dvojročnej existencii tohto titulu len na konzolách od Sony a na PC, sa farebné fazuľky konečne ukážu aj na konzolách Xbox One, Xbox Series X/S a Nintondo Switch. Tvorcovia nastavili dátum na 21. júna, kedy sa rovnako hra na PC definitívne presunie pod launcher od Epicu a tak noví hráči na Steame budú túto hru hľadať už len márne. Existujúci hráči sa ale nemusia báť, pretože všetky nové updaty sa dostanú aj k nim a hra ponúkne cross-play plus cross-progress čo znamená, že všetky nazbierané kostýmy a skúsenosti si hráči budú prenášať so sebou naprieč platformami.

Fall Guys sa navyše 21. júna pretransformuje do free-to-play modelu a prinesie novú sezónu s názvom Free For All, s ktorou príde aj ďalšia herná mena (Show-Bucks). S nástupom novej sezóny sa hráči dočkajú aj veľkých úprav systému postupovania a príde aj obrovská aréna s novými lokáciami a eventami. Okrem toho všetci veteráni, ktorí už hru dávno hrávajú, dostanú zadarmo takzvaný „Legacy Pack“, ktorý obsahuje kopu kozmetických doplnkov a prvý season pass zadarmo.

Zdroj: PCgamer
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk