O Overwatch 2 je rekordný záujem

O Overwatch 2 je rekordný záujem

 

Čísla hovoria jasne.

Málokedy v AAA hernom priestore vidíme tak spackaný produkt ako Overwatch. Namiesto toho, aby Blizzard vytvoril z jednotky „live service“ produkt, tak zastavil vývoj jednotky, aby vytvoril na prvý pohľad nezmyselné pokračovanie. Vývoj dvojky sa však zasekol a jednotka bola bez nového obsahu, čo hru takmer zabilo.

Preto sme boli sami zvedaví, či vôbec ešte niekto prahne o Overwatch, no ak nám čísla z prvého dňa uzavretej bety môžu niečo napovedať, tak je jasné, že Overwatch 2 čaká celkom svetlá budúcnosť. Hra totiž včera prekonala rekord v počte divákov, ktorí ju na Twitchi sledovali naraz a toto číslo sa vyšplhalo na masívnych 1,5 milióna divákov.

Určite za to môže do veľkej miery aj fakt, že Blizzard sa spojil s populárnymi streamermi a tí za pomoci Twitch Drops rozdávali prístupy do uzavretej bety. No tak či tak to iba dokazuje, že o Overwatch 2 určite záujem bude a to aj napriek tomu, čo so sériou spravil Blizzard.

Beta testovanie potrvá do 17. mája a je zatiaľ dostupné iba na PC. Obsahuje 5v5 PvP s novým Push módom, ping systémom, prepracovaním štyroch hrdinov (Orisa, Doomfist, Bastion, Sombra), novým hrdinom (Sojourn), všetkými mapami z Overwatch 1 a štyrmi novými mapami (Circuit Royal, Midtown, Toronto a Rome). Blizzard však prisľúbil, že toto nie je posledné testovanie a v budúcnosti sa hra dostane aj na konzoly.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk