Hráči už môžu migrovať svoje hry z Bethesda Launchera na Steam

Hráči už môžu migrovať svoje hry z Bethesda Launchera na Steam

 

Klient Bethesdy mieri na smetisko dejín.

Tak ako sme vás už niekoľkokrát informovali, Bethesda sa rozhodla poslať svoj digitálny PC klient Bethesda Launcher na zaslúžený odpočinok k radosti mnohých hráčov. Ak ste však patrili do skupiny, ktorá má v tomto kliente svoje hry, tak určite vás bude zaujímať, že až do 11. mája si môžete svoje hry preniesť na Steam. Po tomto dátume už hry cez Bethesda Launcher nebudete môcť hrať, no stále budete mať čas preniesť ich na Steam, takže sa nemusíte nejak extrémne ponáhľať.

Prenesenie obsahu na Steam zahŕňa vašu hernú knižnicu a obsah peňaženky, takže neprídete o žiadne peniaze a hry. Bethesda však upozorňuje, že niektoré uložené pozície hier budú vyžadovať manuálne kopírovanie a niektoré uložené pozície (napríklad Wolfenstein Youngblood) sa nebudú dať preniesť vôbec.

Samozrejme, hranie Bethesda hier bude naďalej vyžadovať Bethesda účet, takže tejto povinnosti sa nezbavíte ani keď budú všetky vaše hry na Steame.

Ak chcete začať svoj proces migrácie tak je potrebné prihlásiť sa pod svojim Bethesda účtom na tomto odkaze a nasledovať inštrukcie na obrazovke.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk