Take-Two údajne chystá konkurenta Rocket League s názvom „Gravity Goal“

Take-Two údajne chystá konkurenta Rocket League s názvom „Gravity Goal“

 

Autíčkový šport.

Známy insider Tom Henderson vo svojom novom článku na webe Exputer prezradil, že Take-Two, konkrétne jeho divízia 2K Games vyvíja priameho konkurenta populárnej autíčkovo-športovej hry Rocket League a to pod názvom Gravity Goal.

Primárnym rozdielom je to, že zatiaľ čo v Rocket League jazdíme za volantom malých autíčok, tak v Gravity Goal by sme mali ovládať motorky na štýl TRONa. Cieľom hry však bude, rovnako ako v Rocket League, skórovať viac gólov ako súperov tím a to vo formátoch 1v1, 2v2 a 3v3. Ďalším rozdielom však bude akčný element, ktorý umožní hráčom hádzať na súperov „disky“ a udeľovať im poškodenie, spomaliť ich alebo na chvíľu vyradiť z hry.

Podľa Hendersona sa celý vizuálny štýl nápadne podobá na film TRON, no zatiaľ to nevyzerá tak, že by malo ísť o oficiálny licencovaný produkt.

Gravity Goal by mal byť ohlásený pravdepodobne ešte v priebehu tohto roka, nakoľko podľa Hendersonových informácií bola hra v alfa verzii koncom minulého roka a znamenalo by to aj to, že vydania sa možno dočkáme čoskoro. Hra by mala byť určená pre PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: Exputer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk