V No Man´s Sky sa konečne môžete stať plnohodnotným vesmírnym pirátom

V No Man´s Sky sa konečne môžete stať plnohodnotným vesmírnym pirátom

 

V novej aktualizácii pre No Man´s Sky s názvom „Outlaws“ môžete pašovať kontraband, obchodovať na čiernom trhu a dokonca pribudnú aj nové modely vesmírnych lodí, pričom sa zvýši aj počet korábov, ktoré budete môcť vlastniť – zo šesť na deväť.

Okrem toho sa hráči môžu tešiť aj na nový kozmetický doplnok – plášte. Piráti sa budú združovať vo svojich vlastných prístavoch. Aspoň už vieme, kto zaplní všetky tie zatiaľ prázdne vesmírne stanice. Dávajte si však pozor na ostatných zloduchov – podobne ako v Sea of Thieves, aj tu sa najlepšie kradne od zlodejov samotných. Tak aby vám niekto nevzal váš poctivo šlohnutý lup!

Aby ste však na lúpeže neboli sami, budete si môcť, ako informuje magazín PC Gamer, najať vylepšiteľné NPC, ktoré budú súčasťou vášho vesmírneho gangu.

Zmien sa dočkal aj súbojový systém; zbrane majú nové vizuálne efekty, nepriateľské lode majú štíty a pribudnú aj niektoré užitočné hračky, vďaka ktorým budete môcť tieto štíty napríklad dočasne vyradiť alebo spomaliť nepriateľskú loď.

Aktualizácia „Outlaws“ je dostupná už oddnes, ak na sviatky nemáte čo hrať.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk