Steam Deck je v rukách hráčov a niektoré z nich priniesol priamo GabeN

Steam Deck je v rukách hráčov a niektoré z nich priniesol priamo GabeN

 

Nový handheld Valve vyšiel.

Aj keď nie všetci hráči sa dočkali svojho Steam Decku (Valve ich distribuuje postupne), tak recenzie na zariadenie začínajú vychádzať a zdá sa, že Valve sa to skutočne podarilo. Vytvoriť handheld založený na štandardnej PC architektúre, ktorý dokáže rozbehnúť aj moderné hry v solídnom framerate a rozlíšení. Výhrady však smerujú k problematickému UI, hlučnosti ventilátora a zďaleka nie dokonalej hernej podpore.

Určite by ste aj tieto neduhy odpustili za predpokladu, že by vám ho k dverám doručil sám Gabe Newell však? Šéf Valve totiž osobne roznášal tieto zariadenia, čo si všimol Reddit užívateľ bitfiddler0. Tomu prišiel mail so správou, že jeho Steam Deck príde skôr, ako bolo plánované a keď následne skontroloval kameru pri dverách tak uvidel tričko s logom Steam Deck, známu bielu bradu a asi jedinou smolou bolo, že dvere otvorila jeho manželka, ktorá netušila že ide o GabeNa.

Správu o poštárovi GabeNovi potvrdil aj ďalší Redditu u ktorého však išlo o špeciálny zážitok. Žiaden Steam Deck si totiž podľa vlastných slov neobjednal. Podľa jeho slov rozpoznali Gabea práve pri doručovaní Steam Deck zariadení a keď ho oslovili, tak sa ich spýtal koľko ľudí žije v ich dome. Jeho ďalšie kroky následne smerovali k dodávke odkiaľ zobral niekoľko Steam Deck zariadení a daroval im ich. Podľa nich bol sledovaný kamerami, takže je možné, že marketingový tím Valve robil nejakú formu prezentácie.

A ako dôkaz poskytol obal na Steam Deck na ktorom je údajný podpis šéfa Valve.  

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk