EA potvrdilo, že pracuje na troch Star Wars hrách

EA potvrdilo, že pracuje na troch Star Wars hrách

 

Jedi Fallen Order a čo ďalej?

Vydavateľstvo Electronic Arts v blogovom príspevku oznámilo, že ich Star Wars exkluzívna púť sa síce skončila už v minulom roku, no ich Star Wars púť pokračuje aj ďalej. A to troma Star Wars hrami.

  • Prvou z nich bude pokračovanie Star Wars Jedi: Fallen Order od štúdia Respawn. EA potvrdilo, že vývoj vedie Stig Asmussen, no odmietlo potvrdiť názov hry, približné obdobie vydania a aj platformy.
  • Ďalšou hrou bude nová FPS hra vo svete Star Wars, ktorú má taktiež na starosti štúdio Respawn Entertainment. Vývoj hry vedie Peter Hirschmann, ktorý v štúdiu pôsobí už šesť rokov. Taktiež však nevieme ani dátum, ani dátum vydania a ani platformy.
  • Tretím herným Star Wars projektom je stratégia z tohto populárneho sveta. Vývoj tejto hry bude viesť štúdio Bit Reactor (pod vedením Grega Foerstcha), no aj tuto to bude pod hlavičkou štúdia Respawn Entertainment. Aj tuto chýba názov, dátum vydania a platformy.

„Sme nadšení, že môžeme pokračovať v spolupráci s neuveriteľne talentovaným štúdiom Respawn. Demonštrovali excelentnosť v rozprávaní epických Star Wars príbehov spolu so skvelou hrateľnosťou naprieč žánrami a nevieme sa dočkať, kedy prinesieme ďalšie príbehy,“ napísal VP Lucasfilm Games Douglas Reilly.

Ak ste však smutní z toho, že kompletné štúdio sa pustilo do Star Wars značky, tak nemusíte zúfať. Respawn sa aj naďalej plánuje starať o Apex Legends a vo vývoji je naďalej aj FPS non-Star Wars hra, ktorú sme spomínali začiatkom roka v súvislosti s odchodom jej kreatívneho šéfa.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk