Katastrofa s názvom GTA Trilogy bola podľa šéfa Take-Two spôsobená „glitchom“

Katastrofa s názvom GTA Trilogy bola podľa šéfa Take-Two spôsobená „glitchom“

 

Celkom podivné zhodnotenie.

GTA Trilogy patrí medzi najhoršie produkty v hernom priemysle za rok 2021. Take-Two dokázal tento „slam-dunk“ pokaziť ako sa len dá a z trojicu legendárnych GTA hier priniesol v tak hanebnom stave, že moderi by dokázali urobiť lepšiu prácu a to zadarmo.

Zdá sa však, že aj napriek nie príliš veľkej kvalite sa kolekcia predávala viac ako solídne. Prezradil to šéf Take-Two Strauss Zelnick v rozhovore pre CNBC. Na výzvu reakcie na „defekty“ tejto kolekcie a fakt, že všetky tri hry mali byť ešte nejaký ten piatok vo vývoji odpovedal s tradičným PR a snahou o zmenšenie dôležitosti problémov, ktorými trilógia trpela: „Čo sa týka GTA trilógie, tak nešlo o nové hry. Išlo o remaster už existujúcich hier. Mali sme glitche na začiatku, no tie boli vyriešené a hra je pre spoločnosť úspechom.“

Podľa analytikov je však vyjadrenie Zelnicka iba snahou o upokojenie investorov, ktorí začali jemne panikáriť po ohlásení, že Take-Two kupuje spoločnosť Zynga za 12,7 miliardy dolárov. Aj samotné štúdio Rockstar sa totiž za stav kolekcie ospravedlnilo a prisľúbilo veľké opravy a zmeny.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk