Komunita sa vracia do Dark Souls II

Komunita sa vracia do Dark Souls II

 

Ak ste nikdy nehrali túto hru, teraz je najlepší čas.

Pre všetkých fanúšikov SoulsBorne série, ktorí by opäť radi vlietli do jedného zo starších dielov Dark Souls ešte pred vydaním Elden Ring, mám dobrú správu. Komunita fanúšikov týchto nekompromisných hier opäť zorganizovala event, ktorý ponesie názov „Návrat do Drangleicu“. Názov je podľa oblasti, v ktorej sa celá hra odohráva, a má za úlohu priviesť čo najviac hráčov do hry na dva týždne. Event potrvá od 16. januára do 30. januára a nabáda hráčov k čo najviac online aktivite v hre. Podľa redditu by si mal každý zúčastnený hráč vytvoriť novú postavu, popri prechádzaní hry vlastným tempom sa venovať čo najviac pomáhaniu druhým hráčom a rovnako sa púšťať do PVP súbojov.

Ďalší bod z obrázku radí hráčom, aby zanechali odkaz v Majule pri bonfire so slovami „Don't give up skeleton“ a aby rovnako za tieto odkazy hlasovali. Odporúča sa vlastniť Scholar Of The First Sin verziu hry, no a všetky platformy sú vítané.

Z minulosti si pamätám, že komunita okolo týchto hier už viac krát nabádala k rôznym eventom. Asi najpopulárnejšia hra pre tieto akcie je Bloodborne, no som rád, že aj pre môjho obľúbenca menom Dark Souls II sa konečne našiel čas, a hra tak opäť ožije. Aj keď iba na dva týždne.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk