Podľa Valve už ďalší odklad ich zariadenia Steam Deck nehrozí

Podľa Valve už ďalší odklad ich zariadenia Steam Deck nehrozí

 

No to neznamená, že ten svoj vo februári dostanete.

Valve sa púšťa do boja vo svete handheldov so svojim zariadením Steam Deck, ktoré hráčom umožní hranie PC hier na cestách. Aspoň taká je teda vízia spoločnosti Valve. Pôvodne sme sa zariadenia mali dočkať už v decembri, no Valve na poslednú chvíľu odložilo jeho chystané vydanie, pričom dôvodom sú už tradične problémy s čipmi.

Aká je teda situácia mesiac pred plánovaným vydaním zariadenia? Podľa Valve je Steam Deck „na ceste“ k svojmu februárovému vydaniu: „Globálna pandémia, problémy s čipmi a logistikou stále trvajú, no vyzerá to tak, že budete schopný začať tieto zariadenia rozposielať vo februári,“ prezradilo Valve v novom blogovom príspevku.

Ceny zariadení sú stanovené na 419€ s 64GB eMMC kartou, 549€ s 256GB NVMe SSD a 679€ s 512GB NVMe SSD. A ak ste si Steam Deck objednali a chcete vidieť, kedy ten svoj dostanete, tak zamierte na tento odkaz. Napriek tomu, že zariadenie príde vo februári totiž Valve pochopiteľne negarantuje, že vo februári ho dostanú všetci hráči – niektorí si budú musieť počkať ešte o niečo dlhšie.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk