Vývojári Star Citizen priznali, že vývoj Squadron 42 potrvá jeden alebo dva roky

Vývojári Star Citizen priznali, že vývoj Squadron 42 potrvá jeden alebo dva roky

 

Ešte sa načakáme.

Telenovelu s názvom „vývoj hry Star Citizen“ hádam nemusíme nikomu pripomínať. Hra je stále vo vývoji napriek tomu, že už niekoľko rokov mala byť dokončená. No ak vás aj koncept perzistentného vesmíru nezaujíma, tak možno ste pri pohľade na trailer pre Squadron 42 pozdvihli zrak.

Squadron 42 má byť efektívne singleplayerová kampaň pre Star Citizen s celkom hviezdnym obsadením. Čakáme tam hercov ako Mark Hamill, Mark Strong, Gary Oldman, Gilian Anderson, Andy Serkis a ďalší. Aj tá je však stále v nedohľadne a to aj napriek tomu, že ohlásená bola ešte v roku 2012.

A nedočkáme sa jej ani v roku 2022. Prezradil to COO štúdia Cloud Imperium Games Carl Jones. Potvrdil, že vývoj Squadron 42 má pod palcom samotný Chris Roberts, no zároveň jedným dychom dodal, že vývojári potrebujú jeden až dva roky na to, aby túto časť hry dokončili.

„Uvidíme, ako dlho bude musieť byť Chris (Roberts) vo Veľkej Británii. No pravdou je, že by to mohlo trvať ešte rok alebo dva. Veľa času trávi s tímom, ktorý vytvára Squadron 42 a aj s ostatnými vývojármi, no v tomto roku sa na túto časť presunie dlhodobo. Dúfajme, že to znamená, že sa postará o dokončenie tejto časti hry rýchlejšie. Chceme mať túto hru dokončenú, no dokončená bude až vtedy, keď bude pripravená na vydanie.“

Squadron 42 sa mal dočkať beta verzie ešte koncom 2020, no to sa nikdy nepretavilo na realitu a následne prišiel COVID, ktorý skomplikoval vývoj. Medzitým však hra naďalej dostáva milióny dolárov od hráčov.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk