Poskytovateľ cheatov pre Battlefield 2042 zastavil distribúciu z bizarného dôvodu

Poskytovateľ cheatov pre Battlefield 2042 zastavil distribúciu z bizarného dôvodu

 

Toto vidíme asi prvýkrát.

Battlefield 2042 má za sebou dosť ťažký rozbeh. A to sme asi použili veľmi mierny výraz. Ako inak zhodnotiť situáciu, keď dva mesiace po vydaní hrá nový Battlefield na Steame menej hráčov ako Battlefield V a približne rovnaký počet hráčov ako Battlefield 1?

DICE tak čaká šľapanie do kopca a uvidíme, či sa im túto hru podarí ešte oživiť. Vo svete Battlefield 2042 však v posledných dňoch nastala bizarná situácia, ktorá asi nemá obdoby. Poskytovateľ nemenovaného výrobcu cheatovacích softvérov na Discorde oznámil svojim zákazníkom, že pozastavuje predplatné, ktoré umožňovalo používanie cheatov v hre Battlefield 2042.

Dôvodom však nie je ani žaloba zo strany Electronic Arts a ani cease & desist list o ukončení distribúcie softvéru. Dôvodom je, že Battlefield 2042 je tak rozbitou hrou, že ani cheaty v nej nedokážu fungovať na 100% a navyše tempo akým hra zomiera zabezpečuje, že tento cheatovací softvér pre Battlefield 2042 sa už takmer nepoužíva.

Takže, ak patríte medzi ľudí, ktorí tento nástroj používajú a zaplatili si doživotné predplatné, tak v prvom rade by ste sa mali hanbiť, no v druhom rade budete mať možnosť presunúť svoje predplatné na ľubovoľnú Call of Duty hru.

V Battlefield 2042 tak bude síce menej cheaterov, no celkovému stavu hry to asi nepomôže.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk