Epic Games Store rozbehol svoj výpredaj a ponúka hráčom neobmedzený 10€ kupón

Epic Games Store rozbehol svoj výpredaj a ponúka hráčom neobmedzený 10€ kupón

 

Okrem hier zdarma.

Epic Games rozbehol svoj veľký výpredaj a jeho štruktúra nápadne pripomína predchádzajúce veľké výpredaje na Epic Games Store. Epic totiž ponúka hráčom „neobmedzený“ kupón vo výške 10€. Na tento má nárok každý hráč, ktorý má účet na Epic Games Store a aplikuje sa pri každom nákupe, ktorého hodnota presiahne 14,99€.

Najlepšie na tom je však to, že po jeho použití sa vám jeho platnosť automaticky obnoví na ďalší nákup a ich platnosť vyprší až na konci výpredaja, ktorý je plánovaný na 6. januára 2022.

A na čo tieto kupóny môžete použiť? No, tak ako sme vraveli, na všetky hry s hodnotou nad 14,99€. No napríklad môžete siahnuť po nedávnych novinkách ako Far Cry 6, ktorý si s kupónom kúpite za 28,99€. Alebo Marvel’s Guardians of the Galaxy za rovnakú cenu.

Alebo taký Red Dead Redemption 2 za 19,99€ alebo Kena: Bridge of Spirits, Assassin’s Creed Vahalla či Cyberpunk 2077 za rovnakú sumu. Alebo napríklad tretieho Hitmana za 13,99€ alebo Borderlands 3 za 4,99€. Vo výpredaji je viac ako 1300 hier a kúskov DLC obsahu, takže výber je len na vás.

A nezabudnite na rozdávanie hier zdarma

Zdroj: EpicGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk