Hitman 3 je najúspešnejšou hrou v sérii a v druhom roku dostane hra ray tracing

Hitman 3 je najúspešnejšou hrou v sérii a v druhom roku dostane hra ray tracing

 

Skvelý úspech štúdia.

Štúdio IO Interactive sa pochválilo vydareným tretím dielom ságy Hitman, ktorá uzatvorila svet World of Assassination. A rozlúčka je to teda veľkolepá. Dokonca tak veľkolepá, že štúdio naplánovalo podporu hry aj pre rok 2022,

Tá odštartuje v januári príchodom Elusive Target Arcade, ktorý masívne zmení spôsob, ako fungujú Elusive Target misie a tento nový mód dá hráčom do rúk oveľa viac možností. Okrem toho chystajú vývojári nové mapy, nové príbehy a nové spôsoby hrania. Prvá mapa príde na jar a štúdio sa podelilo s prvým obrázkom.

Ďalšou potešujúcou správou je, že Hitman 3 VR stratí svoju PS VR exkluzivitu a VR verzie hry sa tak dočkajú aj PC hráči. Tí navyše ako čerešničku na torte dostanú podporu ray tracingu.

IO Interactive prezradilo, že World of Assassination trilógiu si zahralo 50 miliónov hráčov, pričom práve tretí diel je najúspešnejší v sérii. Ani to však nepresvedčilo tvorcov, aby vytvorili prípadnú štvorku. Agent 47 sa tak síce dočká podpory aj v 2022, no potom asi poputuje do predčasného dôchodku. Štúdio totiž v súčasnosti vyvíja James Bond hru a taktiež aj tajuplný Project Dragon pre Xbox.

Zdroj: IOInteractive

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk