Star Citizen už vyzbieral 400 miliónov dolárov s vydaním v nedohľadne

Star Citizen už vyzbieral 400 miliónov dolárov s vydaním v nedohľadne

 

Tak skoro to určite nebude.

Hre Star Citizen sa podarilo prekonať ďalší veľký míľnik. Hráči sa na jej vývoj vyzbierali sumou presahujúcou 400 miliónov dolárov, čo je celkom zrejmé pri pohľade na oficiálnu stránku hry. V súčasnosti je vyzbieraná suma na hranici takmer 403 miliónov dolárov, na ktorú sa vyzbieralo 3,36 milióna hráčov.

To znamená, že každý z nich v priemere prispel sumou 119$, čo masívne prevyšuje štandardnú predajnú cenu AAA hry. Star Citizen má však očividne trpezlivých a verných fanúšikov. Hra totiž zbiera peniaze na svoj vývoj od roku 2012, no aj napriek takmer dekáde vývoja, je Star Citizen stále „iba“ v pre-alpha štádiu a hra je v očiach bežnej verejnosti známa najmä kvôli deadlinom, ktoré sú málokedy splnené. Pôvodne sme sa vydania hry mali dočkať v roku 2014, no ako sa zvyšovala čiastka od hráčov, tak rástli aj ambície štúdia s novými hernými mechanikmi a prvkami. Hra sa však nepochybne naďalej vyvíja.

Zatiaľ však netušíme, na kedy sa plánuje niečo ako plné vydanie hry a netušíme ani to, kedy sa chystá presun z pre-alpha do ďalšieho štádia projektu. A MIA je taktiež aj samostatná kampaň pre hru Squadron 42 s naozaj hviezdnym obsadením.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk