• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Toto v Battlefield 2042 nehľadajte: Komunita si pripravila masívny zoznam funkcií, ktoré v novom Battlefielde chýbajú
Toto v Battlefield 2042 nehľadajte: Komunita si pripravila masívny zoznam funkcií, ktoré v novom Battlefielde chýbajú

Toto v Battlefield 2042 nehľadajte: Komunita si pripravila masívny zoznam funkcií, ktoré v novom Battlefielde chýbajú

 

Niektoré sú však veľmi dôležité.

Že Battlefield 2042 nebude tradičným Battlefield zážitkom, to bolo zrejmé asi každému niekoľko minút po hraní otvorenej bety. Dôraz na špecialistov a nie herné triedy, tri rôznorodé herné piliere, viac hráčov atď.

A zatiaľ čo subreddit série je doslova v plameňoch kvôli problémom, ktoré hra po vydaní zažíva a Steam recenzie ju doslova pochovávajú zaživa, tak jeden používateľ s menom Jellyswim si pripravil kompletný zoznam prvkov, na ktoré si hráči Battlefield série zvykli a ktoré v 2042 absentujú.

Samozrejme, tým nechceme nikoho presviedčať, či si má alebo nemá hru kupovať (pretože na to je recenzia), no je fajn nastaviť očakávania toho, čo vás v hre čaká. Okrem už známych absencií ako kampaň a chýbajúci server browser a chýbajúcemu class systému v All-Out-Warfare móde chýba v hre okrem iného aj perzistentné lobby, scoreboard, spectator mód, testovacie pole, 3D spotting, VOIP a klany a čaty. Hráči sa taktiež sťažujú na potlačenú deštrukciu prostredia, málo zbraní a vozidiel, odstránenie mnohých prvkov pohybu, málo máp v hlavnej porcii hry, kde navyše chýbajú mapy určené pre pozemné jednotky.

Aby som však nechodil okolo horúcej kaše, tak tu je kompletný zoznam chýbajúcich alebo downgradovaných prvkov v Battlefield 2042.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk