Nový trailer na Elex II: Návrat štyroch pôvodných frakcií a debut jednej úplne novej

Nový trailer na Elex II: Návrat štyroch pôvodných frakcií a debut jednej úplne novej

 

Nemecké vývojárske štúdio Piranha Bytes pod taktovkou vydavateľa THQ Nordic nedávno ohlásilo, že pripravované pokračovanie RPG Elex vyjde 1. marca 2022. Ohlásenie sprevádzal aj plnohodnotný trailer. Dnes tu máme ukážku číslo dva, tentoraz zameranú na jeden zo základných pilierov všetkých hier od „Piraní“ – herné frakcie.

V Elexe, podobne ako predtým v sériách Gothic či Risen, má hráč na výber z niekoľkých frakcií, ku ktorým sa môže pridať. Tento prvok majú hry od Pirana Bytes spoločný a inak tomu nebude ani v Elexe II. Podľa nového traileru bude mať protagonista Jax v druhom dieli novej post-apo sci-fi série na výber medzi klerikmi, vyvrheľmi (psancami), albami a berzerkermi. K trom už známym skupinám sa navyše pridajú aj „Morkoni“ (Morkons).

Aká bude filozofia tejto organizácie, trailer neprezrádza, no podľa narácie v pozadí pôjde o veľmi špecifickú frakciu, ktorá považuje ostatné za heretikov. Je teda možné, Morkoni budú nejakým spôsobom naviazaní na nového hlavného nepriateľa, s ktorým budú sympatizovať.

Samozrejme, zatiaľ ide len o dohady. Trailer tiež špecificky neuvádza, či všetky uvedené frakcie budú hrateľné, no v popise videa sa píše: „Vyber si svoju frakciu!“, takže akosi predpokladáme, že hráč bude môcť sympatizovať so všetkými piatimi skupinami. Ako to však už býva, pochybujeme, že bude možné pridať sa k viac než jednej z nich.

Zdroj: Piranha Bytes

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk