343 Industries sľubuje PC hráčom pri Halo Infinite prvotriedny zážitok

343 Industries sľubuje PC hráčom pri Halo Infinite prvotriedny zážitok

 

Prvé Halo v deň vydania na PC.

8. decembra plánuje Microsoft a 343 Industries vydať svoju očakávanú FPS hru Halo Infinite, ktorá s môže pýšiť skvelo prijatou betou. Zároveň však ide o prvú Halo hru, ktorá okrem Xbox konzol vychádza zároveň aj na PC. A 343 sa na PC hráčov pripravilo. Teda aspoň to tvrdia v novom videu.

Vývojári hry poskytnú PC hráčom prakticky všetko, čo sa považuje za štandard v AAA PC hrách. Prepracované možnosti nastavenia, podpora širokouhlých monitorov, FoV nastavenie, trojitý key-binding, možnosti prístupnosti atď. Štúdio sa taktiež pochválilo jednou z najnižších odoziev v hernom priemysle.

Bohužiaľ, podpora ray-tracingu pribudne až po vydaní, čo je celkom zvláštne, nakoľko takto to bolo prezentované ešte aj v dobe, kedy mala hra prísť v novembri 2020.

Vývojári pripravili tri ranked sekcie. Jednu pre hráčov na klávesnici a myši, druhú pre gamepad hráčov a tretiu kombinovanú. PC verzia navyše dostala možnosť vytvoriť vlastný LAN server na ktorý sa môžu pripojiť PC a aj Xbox hráči.

A ak hráte Halo Infinite kampaň na PC cez Windows Store verziu, tak obsah si môžete prenášať medzi konzolami Xbox a PC. A multiplayerový progres sa bude prenášať bez ohľadu na verziu, ktorú hráte.

Hra okrem PC bude dostupná aj na Xbox One a Xbox Series X/S konzolách. 

Zdroj: 343 Industries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk