Chystá sa vydanie Death Stranding Director’s Cut aj na PC?

Chystá sa vydanie Death Stranding Director’s Cut aj na PC?

 

 Náznaky existujú.

Počas septembra sa fanúšikovia hry Death Stranding s konzolou PlayStation 5 dočkali tzv. Director’s Cut edície, ktorá pridala dodatočný obsah a vylepšenia pre next-gen konzolu. No PC hráči ostali zabudnutí. A aj keď nechceme ukazovať prstom, tak predpokladáme, že podobne ako pri základnej hre, tak aj tu si Sony priplatilo za časovú exkluzivitu.

No minimálne so Steam verziou hry sa niečo deje. Všimol si to Reddit užívateľ cloudsheep0. Podľa neho bola vytvorená nová vetva hry v databáze Steamu a testovanie tejto vetvy hry sa začalo pred 12 dňami a odvtedy dostáva pravidelné aktualizácie. Táto vetva však nie je prístupná verejnosti a pravdepodobne slúži na interné testovanie štúdia Kojima Productions.

Nakoľko však posledný update pre PC verziu hry vyšiel v decembri, tak správna otázka je, čo by teda Kojima Productions chcelo testovať. A odpoveď je zrejme PC verziu Director’s Cut edície.

Túto teóriu potvrdzuje aj samotná stránka databázy Steamu, ktorá jasne ukazuje na neustálu aktualizáciu jednej z vetiev hry.

Otázka sa teda postupne mení z „Príde Director’s Cut edícia Death Stranding na PC?“ na „Kedy príde?“ Predpokladáme, že minimálne polročnú exkluzivitu si Sony určite zaplatilo, takže si budeme musieť počkať na budúci rok.

Zdroj: TheGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk