Battlefield 2042 možno pre tradičných fanúšikov zachráni mód Battlefield Portal

Battlefield 2042 možno pre tradičných fanúšikov zachráni mód Battlefield Portal

 

Návrat ku koreňom.

Veľká časť základne fanúšikov série Battlefield je výrazne nespokojná s Battlefield 2042 a to kvôli tomu, ako DICE kompletne zničilo systém herných tried a nahradili ho systémom špecialistov. Pre mnohých sú totiž herné triedy a obmedzenia, ktoré so sebou prinášajú práve tým čo robí Battlefield Battlefieldom.

Nedá sa však predpokladať, že v tomto DICE ustúpi a pochybujeme, že do vydania hry systém špecialistov kompletne prekope.

Ak však máte hlavu v smútku, tak možno pre vás máme dobrú správu. Zdá sa totiž, že systém herných tried sa v Battlefield 2042 nachádza, konkrétne v časti Battlefield Portal. Pre tých, ktorí nevedia, Battlefield Portal je jeden z pilierov hry, ktorý prináša mapy zo starých Battlefield hier spolu so zbraňami a výbavou z týchto hier.

To tým pádom znamená, že v Battlefield Portal sa tieto striktné herné triedy nachádzajú, čo sa prostredníctvom glitchov podarilo potvrdiť hneď niekoľkým hráčom bety. V UI sa totiž dostali k možnosti vybrať si z hrateľných postáv z predchádzajúcich Battlefield hier a to so všetkými obmedzeniami, ktoré tento systém prináša.

Vyzerá to teda ako keby DICE dizajnovalo štandardný multiplayer pre hráčov, ktorí nie sú fanúšikmi série a aby ostatní sklapli, tak bude mať hra Battlefield Portal, ktorý poskytne ten pravý zážitok zo série. Otázkou však je, aké obmedzenia prinesie Battlefield Portal a či jeho implementácia bude postačujúca.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk