Taktická stratégia Jagged Alliance 3 ohlásená

Taktická stratégia Jagged Alliance 3 ohlásená

 

Prišlo to ako z jasného neba.

Zabudnime teraz na nezmysly Jagged Alliance: Back in Action, Jagged Alliance: Crossfire, Jagged Alliance: Flashback a Jagged Alliance: Rage! a nenechajme sa týmito "z núdze cnosť" hrami znechutiť. Po 22 rokoch bol totiž ohlásený nový diel, ktorý v názve nesie číslovku, a teda toto je ten pravý tretí diel, na ktorý sa čaká už od roku 1999.

Jagged Alliance 3 sľubuje byť hrou s veľkým počtom hrateľných postáv, ktoré budú mať svoje vlastné charaktery a príbehové pozadia, a rozhodnutiami, ktoré budú meniť osud sveta. Súbojový systém bude samozrejme taktický - ťahový, nebude chýbať upravovanie zbraní a výzbroje a perky, ktoré budeme odomykať levelovaním postáv. A to nie je všetko. Budeme môcť trénovať miestnych obyvateľov a mať pod kontrolou hneď niekoľko partií postáv, pričom sa budeme brániť voči nepriateľom v živom a veľkom otvorenom prostredí. Kampaň budeme môcť dokonca hrať v online kooperačnom móde s inými hráčmi.

Čo povedať, štúdio Sir-Tech už nexistuje a tak musíme vývojárom zo štúdia Haemimont Games veriť. To, že to nie sú žiadni zelenáči, hovorí aj fakt, že práve oni stoja za obľúbenými hrami a sériami ako Surviving Mars, či Tropico. Podľa ich predchádzajúcich hier je možné povedať, že je Jagged Alliance 3 v dobrých rukách, no až konečný výsledok povie, či boli predpoklady splnené alebo sa aj oni zaradia medzi tie tragické štúdia ako Full Control, Cliffhanger Productions alebo Coreplay, ktoré mali na svedomí tie hrôzostrašné pokračovania spomenuté v prvom odstavci.

Jagged Alliance 3 je pripravované pre PC.

Zdroj: Steam, THQ Nordic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk