Mass Effect Legendary Edition na PC dostal ten najdôležitejší mod

Mass Effect Legendary Edition na PC dostal ten najdôležitejší mod

 

S príchodom nástrojov prišlo aj prvé ovocie.

Fanúšikovská komunita série Mass Effect už od vydania Legendary Edition usilovne pracovala na modovacích nástrojoch pre túto kolekciu a výsledok tejto snahy dostal názov Legendary Explorer, ktorý sa dostal do fázy otvorenej bety.

Znamená to teda, že hráči na PC si môžu túto kolekciu zahrať v spoločnosti mnohých vylepšení a modov, no oficiálny Twitter účet nástroja upozorňuje, že vzhľadom na beta povahu nie je nástroj práve najstabilnejší.

Ako si však môžete Mass Effect Legendary Edition vylepšiť? DLC Timings Mod zmení prístupnosť DLC obsahu do Mass Effect 2 tak, aby to dávalo aspoň trochu zmysel. Mod Conrad Verner Remembers opravuje bug, ktorý BioWare neopravilo ani v Legendary Edition, kedy si postava Conrada Vernera nepamätala, ako sa k nemu Shepard správal počas prvej hry, čo sa malo odraziť na jeho správaní v dvojke. 

No asi najdôležitejším modom je tzv. Miranda Buttshots Restored. BioWare totiž v pôvodnej verzii Mass Effect 2 a 3 veľmi rado pri dialógoch s Mirandou smerovalo kameru na určité...partie. No v Legendary Edition zmenili pohľad kamier, čo však nie každý ocenil. Ak teda patríte k nim, tak po tomto mode určite siahnite.

Zdroj: NexusMods

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk