• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Dying Light 2 v druhom vývojárskom denníku: Vylepšený „stealth“ oproti prvému dielu a noví nepriatelia
Dying Light 2 v druhom vývojárskom denníku: Vylepšený „stealth“ oproti prvému dielu a noví nepriatelia

Dying Light 2 v druhom vývojárskom denníku: Vylepšený „stealth“ oproti prvému dielu a noví nepriatelia

 

Poľské vývojárske štúdio Techland má za sebou premiéru druhej epizódy vývojárskych denníkov s názvom „Dying 2 Know“. Ak si spomínate, vývojári túto „reláciu“ o vývoji Dying Light 2 avizovali originálnym spôsobom, čím nepochybne vzbudili zvedavosť hráčov aj novinárov.

V pokračovaní Dying 2 Know Techland debutoval s novým trailerom o rôznych druhoch zombíkov, na ktorých v hre narazíme – vrátane úplne nového Revenanta. Gameplay video navyše odhalilo, aká desivá bude v DL2 noc. Vyzerá to tak, že „stealth“ prvky sa dočkali oproti prvému dielu vylepšenia a po novom už hádam nebudeme musieť uhýbať zorným poliam zmutovaných príšer.

Techland tiež oznámil, že na vývoji hry participuje aj David Belle, „otec parkúru, ktorý dokonca „mokapoval“ aj jednu z hlavných postáv. Predobjednávky na Dying Light 2 už fičia, pričom k dispozícii sú dve fyzické a tri digitálne edície. Každá z nich v prípade predobjednania hráčov poteší aj novým skinom pre hlavného hrdinu Aidena Caldwella.

Ak sa už vydania DL 2, ktoré je naplánované na 7. decembra, neviete dočkať, môžete si skrátiť čakanie aspoň komiksom z toho post-apokalyptického sveta, ktorý nesie názov „Banshee: I Am The Cure“. Digitálna verzia bude až do 15. júla k dispozícii na oficiálnych stránkach Techlandu, no pre milovníkov papiera firma spustí neskôr v tomto roku aj predaj v klasickej forme.

Dying Light 2: Stay Human dorazí ku koncu roka na platformy PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. Predobjednať si tento titul môžete napríklad prostredníctovom e-shopu Progamingshop.sk.

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk