Na podujatí EA Play nečakajme nový Mass Effect a ani Dragon Age

Na podujatí EA Play nečakajme nový Mass Effect a ani Dragon Age

 

BioWare však nezostáva úplne doma.

Už o 20 dní plánuje svoje veľké letné podujatie odštartovať vydavateľ Electronic Arts. Spoločnosť už má nepochybne sfinalizovaný svoj program na podujatie a tak sa postupne dozvedáme nie len o hrách, ktoré tam budú, ale aj o hrách, ktoré tam nebudú.

A ak ste fanúšik štúdia BioWare, tak pre vás máme nie až tak potešujúcu správu. Kanadské štúdio oznámilo, že sa hlavného streamu podujatia EA Play nezúčastnia a tým pádom sa nedočkáme žiadnych nových informácií/traileru/záberov z hrania z hier Dragon Age a Mass Effect. Štúdio má však pripravený špeciálny stream týkajúci sa hry Star Wars: The Old Republic, ktorá v tomto roku oslávi svoje 10. výročie.

Nový Dragon Age bol ohlásený ešte v roku 2018 a iba nedávno sme sa dozvedeli, že EA dovolilo štúdiu BioWare vytvoriť čisto singleplayerovú RPG hru a štúdio tak upúšťa od live service prvkov. Mass Effect bol zas ohlásený na The Game Awards v decembri, no o možnom dátume vydania tejto hry nevieme absolútne nič.

BioWare zažilo v posledných mesiacoch veľmi turbulentné obdobie. Zo štúdia sa porúčal jeho šéf a šéf vývoja Dragon Age, nová verzia ich looter hry Anthem bola zrušená a štúdio dostalo nového šéfa, ktorého úlohou je prinavrátiť BioWare zašlú slávu.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk