ELEX 2 ohlásený: Veliteľ Jax a svet Magalan čelia novej hrozbe

ELEX 2 ohlásený: Veliteľ Jax a svet Magalan čelia novej hrozbe

 

Prekvapenie od THQ Nordic.

Túžobne očakávané pokračovanie skvelého RPG Elex bolo konečne ohlásené a predstavené. Elex 2 vyjde v zatiaľ nešpecifikovaný dátum na PC, PS4/PS5 a XSERIES/XONE.

Hra bude priamym pokračovaním prvého dielu a hlavnú úlohu tu opäť zhostí veliteľ Jax. Svet Magalanu začína ohrozovať nový nepriateľ, ktorý medzi všetko živé roztrúsi temný Elex a ohrozí tým celú planétu. Úlohou Jaxa bude presvedčiť všetky hlavné frakcie, aby sa spojili, a bojovali spoločne proti nepriateľovi z vesmíru. Zápletka ako od Ed Wooda, ale to predsa nevadí.

Elex 2 ponúke skutočný otvorený svet a príbeh, ktorý budeme môcť hrať spôsobom, ktorý nám najviac vyhovuje. Vracia sa jetpack, hoci tentokrát už budeme môcť aj lietať a nie len plachtiť na pár sekúnd, možnosť zabíjať NPC postavy, čo ovplyvní príbeh a taktiež mnoho osudových rozhodnutí, ktoré budú formovať nielen budúci dej ale aj postavy, ktoré sa k nám pridajú. Tie budú reagovať na naše rozhodnutia rôznymi spôsobmi. Piranha Bytes sľubuje masívne vylepšený systém ovládania a to je dobre, nakoľko prvý Elex kostrbatosťou pohybu postavy počas prieskumu či súbojov dosť trpel.

Zdroj: Piranha Bytes

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk