Fanúšikovia série Titanfall sa môžu tešiť...na Titanfall obsah do Apex Legends

Fanúšikovia série Titanfall sa môžu tešiť...na Titanfall obsah do Apex Legends

 

Ach...

Masívny úspech Battle Royale hry Apex Legends prakticky zahatal možnosť toho, že sa k nám v najbližšej dobe vráti séria Titanfall. Pre niekoho chvalabohu, pre niekoho bohužiaľ. Vzhľadom na kvality Titanfall 2 je to však určite škoda.

Ak však patríte k fanúšikom sveta Titanfall tak pre vás máme nejakú novinku. Asi nie veľmi pozitívnu. Štúdio Respawn totiž prezradilo, že 9. sezóna Apex Legends bude obsahovať „hromadu“ obsahu, ktorí určite fanúšikovia Titanfallu rozpoznajú.

Obe série totiž zdieľajú spoločný svet a chronologicky to funguje tak, že Apex Legends sa odohráva po udalostiach v dvoch Titanfall hrách. A aj keď štúdio naschvál držalo tieto série viac-menej separátne, tak Ashley Reed, scenáristka štúdia prezradila, že nastal čas, aby sa tieto svety k sebe priblížili.

„To, čo sa deje v Titanfall je vojna. To čo sa deje v Apexe je svet po vojne. V 9. sezóne uvidíte hromadu Titanfall obsahu, ktorý poputuje do Apex Legends. Takže ak ste fanúšikom Titanfall, tak sa pripravte na 9. sezónu.“

Podľa leaku, o ktorom sme vás informovali nedávno to vyzerá tak, že novou hrateľnou postavou v 9. sezóne bude Kuben Blisk, ktorý bude disponovať schopnosťou privolať si Titana. Aké ďalšie Titanfall prvky sa však v hre objavia, to zatiaľ nevieme.

Zdroj: Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk