Helikoptéry v Call of Duty Warzone boli opäť stiahnuté, pre ten istý glitch

Helikoptéry v Call of Duty Warzone boli opäť stiahnuté, pre ten istý glitch

 

Štúdio Raven vydalo patch stou istou chybou.

V Decembri do  Warzone boli pridané helikoptéry, ktoré sa stali veľmi populárne. Dlho sa ale neohriali, pretože sa zistilo, že môžu poslúžiť na spustenie glitchu, vďaka ktorému sa hráč stane neviditeľný pre ostatných hráčov.

Samozrejme to vyústilo v to, že Activision helikoptéry stiahli z hry, kým nezistia čo ten glitch spôsobuje. Od vtedy ubehli celé 3 mesiace kým sa obľubený Buzzbirds vrátil do hry. No, ale radosť netrvala dlho. Takmer instatne sa začali objavovať príspevky na Reddite o tom, ako ich veselo zabíjajú nevideteľní nepriatelia. A tak bol Raven tým nútený helikoptéry opať stiahnúť z hry. Nevie sa na isto, či sa jedná o ten istý glitch alebo iný, len s rovnakým výsledkom.

Invisibility glitch is back thanks to the mini guns on choppers... from r/CODWarzone

Glitche a bugy sú celkom normálne vo veľkých online hrách, kde prichádzajú pravidelné updaty. Je to spôsobené tým, že sa v hre furt niečo mení a spôsobuje to nové problémy, ale je naozaj minimálne divné, ak si vývojári zoberú na opravu glitchu celé 3 mesiace a paradoxne ho do hry pridajú zas. Snáď oprava tohto problému bude tento raz rýchlejšia a s lepším výsledkom. 

Zdroj: Pcgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk