Hre Outriders sa na PC podarilo za 30 minút prekonať Avengerov

Hre Outriders sa na PC podarilo za 30 minút prekonať Avengerov

 

Masívny rozdiel.

Kto by to bol povedal? Zatiaľ čo hypovaná a očakávaná hra Marvel’s Avengers na PC pohorela na plnej čiare, tak z nenápadnej looter hry Outriders sa stáva čierny kôň vydavateľstva Square Enix. Asi taký záver by sa dal skonštatovať po prvom dni od vydaní strieľačky od People Can Fly.

Napriek tomu, že Avengeri majú za sebou veľkú značku a hrdinov a značný marketingový kapitál Square Enix, tak oveľa menšej hre Outriders stačilo 30 minút na to, aby prekonala počet aktívnych hráčov naraz u tejto superhrdinskej hry.

Zatiaľ čo rekord Marvel’s Avengers v počte hráčov na PC naraz je už siedmy mesiac 31 165, tak Outriders dosiahol takmer trojnásobok tohto počtu, konkrétne 111 953. A to sa ešte blíži víkend, kde je veľká šanca, že sa toto číslo ešte zvýši.

Ide tak o suverénne najviac hranú hru od vydavateľstva Square Enix v histórii na Steame. Štatistiky z ostatných platforiem síce k dispozícii nemáme, no vzhľadom na fakt, že hra je na Xboxe dostupná v predplatnom Xbox Game Pass, tak tam sú čísla nepochybne vysoké a veríme, že si hra našla svojich nadšencov aj u majiteľov Playstation konzol.

Zdroj: SteamDB

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk