Bungie potvrdilo, že novú hru chcú vydať do 2025, no na Destiny nezanevrú

Bungie potvrdilo, že novú hru chcú vydať do 2025, no na Destiny nezanevrú

 

Žiadne ďalšie podrobnosti.

Štúdio Bungie má za sebou zatiaľ iba veľké úspechy. Po tom čo sa im podarilo priniesť revolúciu do FPS žánru na konzolách cez sériu Halo, tak vytvorili Destiny – looter-shooter RPG hru a začala sa tak fáza, kedy je loot v mainstream hrách veľmi in. Preto sú mnohí zvedaví, kam budú putovať ich ďalšie kroky. Pretože je zrejmé, že pôjdu aj mimo svet Destiny.

V rozhovore pre web 4Gamer prezradil šéf dizajnu Jacob Benton, že v útrobách Bungie sa už varí úplne nová herná značka, ktorú však uvidíme až najskôr v roku 2025: „...zatiaľ vám nemôžem viac povedať, no náš tím pracuje na novom tajnom svete paralelne s novým obsahom pre Destiny. A momentálne máme zacielené pevne na rok 2025.“

Zdá sa teda, že z Bungie sa stane dvoj-herné štúdio a budú spravovať dve live service hry naraz. Samotné Destiny 2 má momentálne naplánované obdobie na najbližšie dva roky. Začiatkom budúceho roka by sme sa mali dočkať veľkej expanzie The Witch Queen a o rok neskôr by to mala byť expanzia Lightfall. Zástupcovia štúdia však potvrdili, že Lightfall uzavrie iba prvú kapitolu sveta Destiny, takže uvidíme, čo bude po tom nasledovať.

Ak môžeme dôverovať ochrannej známke, ktorú si štúdio dávnejšie zaregistrovalo, tak nová hra by mala dostať názov Matter.

Zdroj: 4gamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk